Jasta Art Pracownia projektowania wnętrz
Jasta Art

O nas

Justyna Furczoń

Justyna Furczoń-Rychtarczyk

Właścicielka, plastyk i główny projektant pracowni Jasta Art

  • Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na wydziale: Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych na kierunku: Architektura Wnętrz.
  • Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zakopanem na kierunku: Meblarstwo Artystyczne ze specjalnością Formy Użytkowe.

Miłośniczka natury i górskich wędrówek z najbliższymi, ale przede wszystkim nowych wnętrzarskich trendów. Jest szczęściarą, gdyż jej zawodowa praca to również hobby, dlatego całą swoją artystyczną duszę przelewa w swoje projekty. W wolnych chwilach zamienia komputer na pędzle, farby i młotek by nieco pomajsterkować. Dać starym przedmiotom nowe życie, a czasem stworzyć coś z niczego. Uwielbia wszelkie wariacje z wykorzystaniem drewna, dobrą herbatę i kolor niebieski :) 

Małgodrzata Wojcieszko

Małgorzata Wojcieszko

Prawa ręka Justyny i projektant pracowni Jasta Art.

  • Absolwentka Politechniki Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Prywatnie mama dwójki małych łobuzów, dlatego wie jak ważna jest funkcjonalność i praktyczność przestrzeni wokół nas. W swojej pracy kieruje się indywidualnymi potrzebami klienta i tworzy wnętrza w których to oni czują się swobodnie. Jej motto to „pamiętajcie to Wy będziecie tutaj mieszkać”. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną, realizuje pasję z dzieciństwa ucząc się jeździć na deskorolce. Lubi majsterkować i wyżywać się kreatywnie, tworząc rozmaite dekoracje.

Ekipa

Ekipa

Dobry projekt to dopiero połowa sukcesu. Drugą połowę stanowią ludzie, którzy na co dzień pomagają nam wcielać nasze projekty w życie. Wspierając nas swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Razem tworzymy drużynę, która pragnie urzeczywistniać Twoje marzenia.

Dziękujemy że jesteście i cieszymy się że to grono ciągle się powiększa:)

Firma Remontowa BOBAK, Firma Remontowa PRO-REMOD, Instalacje elektryczne DIK, PETE MEBLE, CERAMPOL, GLASS MEB, EMPESIGNS Marcin Pierwoła, Tapicerstwo Jarosław Chrobak, Tekstylia Czarek Woźniak, DEKOHAUS, MP DECOR, Stolarstwo Koczes Umilight Kinga Niedźwiedź...

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...